Zimowy ślub – niedoceniany pomysł

4 grudnia 2017


Ceremonia ślubna upiększona białym, śniegowym puchem, w świeżym, mroźnym powietrzu, w którym czuć ducha świąt ma wiele zalet.

Wyjście z kościoła na drogę przystrojoną śniegiem, który radośnie skrzy się w świetle lampionów jest wspaniałą wróżbą na nową drogę życia, a dekoracje świąteczno-kwiatowe, jak i sam bukiet, mogą stać się nie tylko piękną ozdobą, ale  wyjątkową pamiątką, którą warto zabrać do domu, by przedłużyć magiczny czas.

Świetnie nadają się do tego dekoracje i bukiety z kwiatów stabilizowanych. Znakomitym przykładem są wieczne kwiaty od Rosebelle. Dbając o wyjątkowy wystrój wesela, warto zapoznać się z ich ofertą. Wyjątkowość kwiatu zatrzymana w jego najpiękniejszym momencie, gwarantująca kilka lat świeżego wyglądu, idealnie łączy się z innymi dekoracjami świąteczno-ślubnymi.

Bukiety i ozdoby z kwiatów stabilizowanych możemy po uroczystości zabrać do domu, gdzie jeszcze długo mogą cieszyć oczy i podgrzewać atmosferę domowego ogniska. Dobrym pomysłem jest również obdarowanie wychodzących gości takimi mini bukiecikami, czy ozdobą kwiatowo-świąteczną, która upiększała salę. To daje im ogromną przewagę nad kwiatami ze zwykłej kwiaciarni. Od rzucanego przez Pannę Młodą bukietu typu Rosebelle, niezamężne dziewczyny nie będą uciekać. Nawet te uciekające przed zamążpójściem mogą docenić świetną ozdobę i gwarantowane przez nią  bezpieczeństwo – mają sporo czasu na zmianę swojego stanu cywilnego.

Takie kwiaty mogą stać się swego rodzaju świątecznym prezentem, sprawiając, że ślub będzie świętem nie tylko dla głównych zainteresowanych.

Można odnieść wrażenie, że zimą młode pary znikają z powierzchni ziemi, a przynajmniej zapadają w zimowy sen. Czy naprawdę spadek temperatury otoczenia równoznaczny jest ze spadkiem temperatury uczuć? Wątpliwości typu – zakryta sukienka, rękawiczki, rajstopy i czapki łatwo rozwiać gorącą atmosferą wesela!

Ograniczenia oddają pole wyobraźni; lato, słońce, plener trochę rozleniwiają. Chodzi zarówno o atmosferę imprezy, jak i pomysły na jej urozmaicenie. Wesela zimowe często są dużo bardziej zapamiętywane.

Plastyczna oprawa zimowego ślubu ma szansę na uroczystą widowiskowość. Niektóre Panny Młode narzekają, że zimą kwiaty niezbędne do ozdoby kościoła, sali oraz do bukietu nie wyglądają tak pięknie, jak na wiosnę i lato. Nic bardziej mylnego! O tej porze roku też można zaszaleć. Klasyczna ślubna biel idealnie wpisuje się w bajkowy wystrój zimowego otoczenia. Róże stabilizowane są piękne również zimą. Przyozdobione srebrzystymi dodatkami nadają nie tylko elegancki, ale również magiczny koloryt temu wyjątkowemu wydarzeniu.

Weźmy to wszystko pod uwagę, planując datę swojego ślubu. Wesele staje się bardziej magiczne, kiedy planujemy je w okresie świąteczno – sylwestrowym, czyż nie o to w tym szczególnym dniu chodzi ?

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Najpopularniejsze przesądy ślubne

Oboje pragniecie, by ten ważny dzień przebiegł bez zakłóceń. Na wszelki wypadek zadbacie zatem o najmniejsze szczegóły… także te dotyczące...

Zamknij