Romantyczne i sprawdzone zaręczyny

17 marca 2017

10
Twoja ukochana jest romantyczką. Uwielbia kwiaty, zapach świec, nastrojową muzykę. Dlatego zaręczyny w romantycznym stylu będą idealne! Sprawdź kilka propozycji od portalu zareczyny.pl na sprawdzone oświadczyny dla romantyków.

Kolacja w wyjątkowym miejscu

Przygotuj kolację samodzielnie. Jeśli nie jesteś dobrym kucharzem, poproś o pomoc przyjaciół. Twoja ukochana i tak z pewnością doceni starania.

Przynieś dużo świeczek, płatki róż, kwiaty, no i oczywiście – pierścionek! Kolacje podaj w niestandardowym miejscu – na dachu wieżowca, na polanie pod gwieździstym niebem, na plaży w okolicy jeziora. Zadbaj o to, by atmosfera była intymna oraz wybierz miejsce, gdzie będziecie tylko we dwoje. Powodzenia!

Na szczycie góry

Wspólny wyjazd w góry to już wspaniała atrakcja! Ważne, byś wybrał takie miejsce do odpoczynku, które nie będzie oblegane przez turystów (Uwaga! Zakopane i Karpacz odpadają!). Weź swoją ukochaną na szlak. Gdy już zdobędziecie szczyt i będziecie napawać się pięknymi widokami w kameralnej atmosferze, klęknij i wyciągnij pierścionek. Takiego obrotu sprawy na pewno Twoja ukochana nie będzie się spodziewać!

Oświadczyny w powietrzu

Lot balonem to coraz częściej wybierana atrakcja. Zaproś swoją ukochaną właśnie na taką wyprawę w przestworza. Gdy będziecie podziwiać piękne widoki, zapytaj ją o rękę. Wyciągnij kwiaty i pierścionek. Możesz też zorganizować butelkę szampana, którą skosztujecie w powietrzu, świętując ten wspaniały dzień!

Domowo, ale pięknie

Pyszna kolacja połączona z aromatyczną kąpielą oraz masażem czy śniadanie do łóżka w towarzystwie pięknych kwiatów i wyznań miłości to nadal klasyki, które zawsze się sprawdzają. Ważne, byś zadbał o miłą atmosferę oraz dobre jedzenie. Spraw, by Twoja ukochana poczuła się jak księżniczka, wyczuj odpowiedni moment i wtedy zadaj To pytanie.

Paryskie zaręczyny

Które miejsce jest bardziej romantyczne od Paryża? Chyba żadne! To piękne francuskie miasto, które jest stolicą zakochanych, na pewno Cię nie zawiedzie. Wspólny wyjazd będzie nie tylko okazją do zwiedzania, ale również do zorganizowania jednej z najważniejszych chwil w Waszym życiu. Zastanów się, gdzie się oświadczysz – może w paryskiej, kameralnej restauracji, do której pójdziecie na kolacje?

Pamiętaj, żeby dzień Waszych zaręczyn był dokładnie przemyślany. Zastanów się, co lubi Twoja wybranka, jak chciałaby, by wyglądał Ten wyjątkowy dzień. Więcej inspiracji na wyjątkowe oświadczyny znajdziesz zaś na portalu zareczyny.pl.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co słychać w ślubnym świecie?

Otóż dzieje się w nim bardzo dużo, właściwie każdego dnia napotykamy na nowości, inspiracje, których dotąd nie było, ciekawe patenty,...

Zamknij