Prezent ślubny dla pary młodej

22 marca 2018

prezent ślubny
To pytanie trapi niejedną osobę, która już wkrótce ma bawić się wesoło i przeżywać mnóstwo wzruszeń i chwil radości na ślubie i weselu bliskich osób. Trudno się zdecydować, czy lepszym rozwiązaniem będzie standardowa koperta czy też prezent dany od serca. To drugie rozwiązanie wydaje się być znacznie ciekawszym i oryginalniejszym, a zarazem sygnałem, że oto zaproszona osobna starannie przemyślała ten fakt i postanowiła zadać sobie nieco trudu, poszukując upominku idealnego.

Jaki prezent ślubny cieszy się aktualnie dużym powodzeniem?

Minęły (jak się wydaje – całkiem bezpowrotnie) już czasy, kiedy Nowożeńcy zostali obdarowani kilkoma żelazkami, sokowirówkami czy też tosterami. Dziś nierzadko przyszła Para Młoda przygotowuje na wzór amerykański listę prezentów, które chciałaby otrzymać. To bardzo wygodne i praktyczne, wiadomo także, że upominki nie będą się powtarzały.

Co jednak podarować, kiedy taka lista prezentów nie została stworzona, a chcielibyśmy dać bliskim osobom coś, co zapadnie im w pamięć, na co będą mogli patrzeć każdego dnia, co będzie cudowną pamiątką na lata?

Stylowe, stworzone z wielką dbałością o detale i jednocześnie ponadprzeciętnie funkcjonalne obrazy wydają się być tutaj przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Ogrom ciekawych motywów jest naprawdę godny uwagi: fototap.pl. Dlaczego modeli jest aż tak wiele? Bowiem dla każdej z par musi znaleźć się coś, co w stu procentach spełni jej marzenia o pięknie, niezwykłości, designie na poziomie światowym. Nie zapominajmy o tym, iż każdorazowo obraz wybrany przez weselnego gościa powinien być idealnie wkomponowany w przestrzeń, dopasowany do kolorystyki, jaka panuje w danym mieszkaniu czy domu. Wbrew pozorom nie jest to zadanie trudne, jeśli znamy preferencje przyszłych Nowożeńców.

Prezent ślubny a może obrazy malowane ręcznie?

To bardzo szczególna grupa obrazów, jest ona bowiem stworzona własnoręcznie przez znakomitych artystów. Oczywiście znajdziemy tutaj dzieła w różnych stylach, doskonale bowiem wiadomo, że jedni są oddanymi fanami bezpiecznego i stonowanego minimalizmu, inni natomiast wolą eksplozję kolorów. Dla każdej pary uda się na pewno znaleźć coś interesującego spośród bardzo dużej (i ciągle powiększającej się) galerii: obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie.

Obrazy na szkle akrylowym ciekawym pomysłem na prezent ślubny

Ciekawym pomysłem jest zakup w roli prezentu również obrazów na szkle akrylowym. Bardzo nowoczesne, a jednocześnie ponadprzeciętnie praktyczne, trudno wszak się temu dziwić: https://www.fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym. Dodajmy, że tego typu dzieła z powodzeniem można powiesić na ścianach w kuchni czy łazience, ponieważ niestraszne im nagłe zmiany temperatury czy też wilgotności powietrza.

Specjaliści z branży ślubno – weselnej podkreślają, iż jeśli goście dobrze wybiorą dzieła dla Nowożeńców (dobrze, to jest zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami i gustami), są oni z takich prezentów niezmiernie zadowoleni!

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Przeczytaj poprzedni wpis:
ślubne DIY
Macie zdolności manualne? Postawcie na ślubne DIY!

Obecnie w naszym kraju jest całe mnóstwo firm dekoratorskich, które są w stanie przygotować bajeczne ozdoby na dzień ślubu i...

Zamknij