Makijaż ślubny najmodniejsze propozycje!

22 marca 2018

makijaż ślubny
Panna Młoda musi w dniu swojego ślubu prezentować się naprawdę wyjątkowo, co do tego zapewne nikt nie ma najmniejszych choćby wątpliwości. Aby to osiągnąć, nie wystarczy włożenie pięknej sukni i stylowych dodatków, samo uczesanie także nic nie da. Należy bowiem w sposób odpowiedni zadbać tez o kwestię makijażu – tak, by był on zachwycająco, a przy tym dość naturalny, by utrzymał się na twarzy Panny Młodej przez wiele godzin oraz aby prezentował się genialnie zarówno na żywo, jak i na ślubno-weselnych fotografiach. Sprawdźmy, co wizażyści przygotowali nam na 2018 rok!

Makijaż ślubny naturalność jest w cenie!

Ostatnimi czasy bardzo wiele Panien Młodych zdecydowało się na naturalny, delikatny look ślubno-weselny. Im właśnie dedykowane są makijaże subtelne, takie, które nie rzucają się w oczy na pierwszy rzut oka, a tylko podkreślają urodę właścicielki. Bo przecież o to chodzi!

Szukasz ciekawej taniej sukni ślubnej? Wejdź na nasz komis sukien ślubnych

Rzęsy na pierwszym planie!

Pewnym jest, że w roku 2018 coraz częściej będzie się stawiało na rzęsy, gdy chodzi o ślubny make-up. Bardzo często są one po prostu zakładane przez doświadczone linergistki, tusz zaś sprawdza się wtedy, gdy kobieta sama ma je po prostu piękne: grube, gęste, długie i zdrowe jednocześnie. Trzeba przyznać, że taki właśnie look wspaniale prezentuje się na ślubnych fotografiach, na żywo również!

Przyda się nieco rozświetlenia!

Tak, to pewne – bez zastosowania rozświetlacza raczej trudno będzie wyobrazić sobie makijaż ślubny w 2018 roku. Wszak Panna Młoda musi tego dnia błyszczeć – dosłownie i w przenośni!

Usta niech zwyciężą

Wszystkie kobiety mogące pochwalić się pięknymi ustami wizażyści jak najbardziej zachęcają do tego, by ten właśnie element grał pierwsze skrzypce w ich makijażu ślubnym. Trzeba przyznać, że to bardzo dobry pomysł!

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Przeczytaj poprzedni wpis:
prezent ślubny
Prezent ślubny dla pary młodej

To pytanie trapi niejedną osobę, która już wkrótce ma bawić się wesoło i przeżywać mnóstwo wzruszeń i chwil radości na...

Zamknij