Macie zdolności manualne? Postawcie na ślubne DIY!

31 stycznia 2018

ślubne DIY
Obecnie w naszym kraju jest całe mnóstwo firm dekoratorskich, które są w stanie przygotować bajeczne ozdoby na dzień ślubu i wesela – to jak najbardziej oczywiste. warto jednak zdawać sobie również sprawę z faktu, iż ich usługi nie zawsze należą do najtańszych – niekiedy na dekorację sali weselnej, samochodu i kościoła trzeba wydać naprawdę spora sumkę.

Ślubne DIY zróbcie to sami!

Jeśli nie jesteście pozbawieni zdolności manualnych i chcecie nieco zaoszczędzić (nie od dziś wiadomo bowiem, że zorganizowanie ślubu i wesela to zwykle wydatki rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych), jak najbardziej możecie znaczną część Waszych ślubno – weselnych dekoracji wykonać samodzielnie. W takim przypadku pozostanie Wam na przykład zamówienie jedynie kwiatów. Na pewno zaoszczędzicie sporą kwotę, jednocześnie zaś zyskując całe mnóstwo satysfakcji, że owoce Waszej pracy w tak wyjątkowym dniu dekorują przestrzeń dokoła.

Dopasujcie dekoracje do motywu przewodniego!

Bardzo ważne jest to, by każdy z elementów dekoracyjny był idealnie dopasowany do całości – zarówno pod względem kolorystycznym, jak i stylu. Możliwości macie tak naprawdę nieograniczone – albo raczej ograniczać Was może tylko wyobraźnia! Możecie zarówno sami wymyślać poszczególne elementy ozdobne, jak i szukać inspiracji w sieci – gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje zarówno na wesele rustykalne, jak i w stylu shabby chic, glamour, hollywoodzkim czy też retro albo industrialnym.
Oczywiście na ślubne DIY trzeba mieć nieco czasu, dlatego przygotowania musicie zacząć odpowiednio wcześniej. Rzecz jasna nie jest to rozwiązanie dla osób bardzo zapracowanych, takich, które właściwie każdego dnia wychodzą rankiem do pracy i wracają z niej dopiero późnym wieczorem.
Zapewniamy Was też, że wspólne wykonywanie dekoracji na ślub okaże się być wspaniałym relaksem i ciekawa formą wspólnego spędzenia czasu.

Samodzielnie wykonane dekoracje ślubne strzałem w dziesiątkę!

Kupcie zatem wszystkie niezbędne materiały, przemyślcie, jak Wasze ozdoby mają wyglądać i …śmiało bierzcie się do pracy! Inspiracji zaś szukajcie na www.towesele.pl.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Shabby chic – ma być jasno, stylowo, po kobiecemu!

Nie da się ukryć, że to właśnie przedstawicielki płci pięknej znacznie częściej decydują się na to, aby postawić w swoich...

Zamknij